Vysavač víceúčelový VAX Wet&Dry 7151 Multifunction černý

AX Wet&Dry 7151 Multifunction

AX Wet&Dry 7151 Multifunction

od 6.959 Kč
9.9

Vysávání hladkých ploch

10.0/10

Vysávání koberců

10.0/10

Manipulace

9.5/10

Poruchovost

10.0/10

Životnost po záruce

10.0/10

PROČ JEJ CHTÍT:

  • Wet/Dry multifunkční vysavač a čistič koberců
  • příkon 1500W
  • pro alergiky
  • regulace výkonu
  • teleskopické kovové trubky
  • objem nádržky na čistou vodu 4l
  • objem nádržky na špinavou vodu 8l
  • pro suché vysávání 10l
  • délka kabelu 10m, délka hubice 2,5m, hmotnost 8,1kg
  • bohaté příslušenství včetně speciálního nástavce SpinScrub na čištění čalounění, hubice na tvrdé podlahy, TURBO kartáče a 250ml originálního detergentu na koberce VAX

Pomocník, který uklidí celou domácnost

Hledáte víceúčelový vysavač, se kterým nejen důkladně vysajete podlahy, ale také vyčistíte koberce či čalounění, umyjete podlahy a odstraníte všechny alergeny? Seznamte se s VAX Wet and Dry 7151! Tento multifunkční přístroj se může pyšnit nejdokonalejším pracím systémem na světě. Díky svým vlastnostem a funkcím mnohonásobně převyšuje úklid domácnosti běžnými vysavači.

Uspokojí nejnáročnější požadavky

VAX Wet and Dry 7151 splňuje nejnáročnější požadavky kladené na vysavač. Je určený pro čištění a vysávání ploch středního rozsahu (domácnosti, menší hotely či kancelářské prostory). Vysavač je vybaven dvěma světově patentovanými technologiemi – Vaxing a SpinScrubing, které zaručují nejen 100% hygieničnost, ale také ekonomičnost provozu, přestože sací výkon je takřka neuvěřitelný.

Máte doma alergika nebo malé děti?

Tak to je dokonalá čistota základ. Vaxing a SpinScrubing vás okamžitě zbaví nejen prachu, chlupů od zvířecích miláčků, odolných skvrn a zašlapané špíny, ale také nejrůznějších alergenů včetně výkalů prachových roztočů, které jsou běžným vysáváním takřka neodstranitelné! Silná vzduchová turbína vyvine podtlak 25 kilogramů a vytvoří ohromný tah, který si poradí třeba i s pyly či spory plísní.

Nejdokonalejší výsledek bez jakékoliv námahy

Princip čištění pomocí vaxingu spočívá v turbulentním proudění rozvířeného pěnového roztoku mezi vlákny povrchu a v následném až 93% vysoušením. Za 40 minut tak budou koberce suché, voňavé a zářící čistotou. Pětice jemných rotujících kartáčů umístěných ve speciální vaxovací čistící hlavě rychle a důkladně čistí, oživí kobercové vlákno a díky hloubkovému tunelovému odsávání zároveň i suší.

HEPA filtr se postará o zbytek

VAX Wet and Dry 7151 je vybaven masivním HEPA filtrem, který byl vyvinut v NASA. Ten dokáže odfiltrovat ze vzduchu viry, i ty nejjemnější prachové částečky a také částice kouře a smogu. Díky tomu již nebudete muset utírat tak často prach. HEPA filtr propustí z každých 10 000 částic od velikosti 0, mikronu pouze 3 částice. Jeho účinnost tak dosahuje 99,97 %. Bude se vám krásně dýchat.

 

Nadstandardní výbava pro každou nečistotu

Součástí jsou čtyři vysavačové hlavy pro různé druhy povrchů a mytí podlah. Dále zde najdete rotační hubice na čalounění, štěrbinový nástavec pro čištění radiátorů, dva nástavce pro čištění čalounění, matrací a interiérů aut, antistatický prachový nástavec k odstranění nejjemnějšího prachu třeba na žaluziích, třímetrovou vysávací hadici, nádobu na 4 litry čistící tekutiny, sáčky a 250 ml čistidla VAX.