Vysavač podlahový Dirt Devil Ultima black DD2620-2 černý

Dirt Devil Ultima black DD2620-2

Dirt Devil Ultima black DD2620-2 černý

od 1.959 Kč
Dirt Devil Ultima black DD2620-2 černý
100

Vysávání hladkých ploch

10/10

  Vysávání koberců

  10/10

   Manipulace

   10/10

    Poruchovost

    10/10

     Životnost po záruce

     10/10

      PROČ JEJ CHTÍT:

      • příkon 800W
      • omyvatelný HEPA filtr
      • teleskopické kovové trubky
      • bezsáčkový
      • automatické navinutí kabelu
      • délka kabelu 5m/akční rádius 7,5m
      • kapacita nádoby 2,2lintegrované příslušenství
      • Příslušenství vysavače parketová hubice, kartáčová hubice, podlahová/kobercová hubice, štěrbinová hubice

      PROTI

      • nic

      Vysavač, který vám má co nabídnout

      Bezsáčkový kompaktní vysavač Dirt Devil Ultima DD2620-2 je malý a lehký podlahový vysavač za bezkonkurenční cenu. Dirt Devil je skvělým pomocníkem pro úklid do každé domácnosti a tento má díky své variabilitě držáků skutečně co nabídnou. Navíc ho díky své velikosti snadno přemístíte do všech místností a můžete ho skladovat i v menším bytě. Energetická třída A také zaručuje, že spotřeba energie je nízká, a tím šetříte životní prostředí, ale také svoje finance.

      PRAKTICKÝ POMOCNÍK

      Vysavač Dirt Devil Ultima DD2620-2 disponuje kabelem o délce 5 metrů a celkovým akčním radiem 7,5 metrů. Můžete tak pohodlně vysávat jak v místnosti, tak i na delších chodbách bez častého přehazování elektrických zásuvek. Automatické navíjení kabelu pak ušetří čas i vaše nervy a kabel vždy namotá bez problémů, snadno a rychle.

      Součástí vysavače je kovová teleskopická trubice s variabilním příslušenstvím. To zahrnuje podlahovou hubici na pevné podlahy, parketovou hubici, která ochrání vaše parkety před poškrábáním, kartáčovou trubici na koberce a čalounění a štěrbinovou trubici na úzké prostory.

      MALÝ A ŠIKOVNÝ

      Objem nádoby 2,2 l plně vystačí na dlouhodobé vysávání. Nemusíte se bát, že vám dochází sáčky, nebo o náplň na vodu, vysavač vysává na sucho a velká nádoba se nemusí často čistit. HEPA filtr je navíc plně omyvatelný a snadno ho vyčistíte. Hepa filtr je perfektním pomocníkem pro dosažení čistého vzduchu. Jeho neocenitelnou vlastností je, že dokáže filtrovat i ty nejmenší prachové částice, což je vhodné zejména pro alergiky, ale také pro domácnosti s malými dětmi nebo seniory.