Vysavač podlahový Dirt Devil Ultima black DD2620-2 černý

Dirt Devil Ultima black DD2620-2

Dirt Devil Ultima black DD2620-2 černý

od 1.959 Kč
10

Vysávání hladkých ploch

10.0/10

Vysávání koberců

10.0/10

Manipulace

10.0/10

Poruchovost

10.0/10

Životnost po záruce

10.0/10

PROČ JEJ CHTÍT:

  • příkon 800W
  • omyvatelný HEPA filtr
  • teleskopické kovové trubky
  • bezsáčkový
  • automatické navinutí kabelu
  • délka kabelu 5m/akční rádius 7,5m
  • kapacita nádoby 2,2lintegrované příslušenství
  • Příslušenství vysavače parketová hubice, kartáčová hubice, podlahová/kobercová hubice, štěrbinová hubice

PROTI:

  • nic

Vysavač, který vám má co nabídnout

Bezsáčkový kompaktní vysavač Dirt Devil Ultima DD2620-2 je malý a lehký podlahový vysavač za bezkonkurenční cenu. Dirt Devil je skvělým pomocníkem pro úklid do každé domácnosti a tento má díky své variabilitě držáků skutečně co nabídnou. Navíc ho díky své velikosti snadno přemístíte do všech místností a můžete ho skladovat i v menším bytě. Energetická třída A také zaručuje, že spotřeba energie je nízká, a tím šetříte životní prostředí, ale také svoje finance.

PRAKTICKÝ POMOCNÍK

Vysavač Dirt Devil Ultima DD2620-2 disponuje kabelem o délce 5 metrů a celkovým akčním radiem 7,5 metrů. Můžete tak pohodlně vysávat jak v místnosti, tak i na delších chodbách bez častého přehazování elektrických zásuvek. Automatické navíjení kabelu pak ušetří čas i vaše nervy a kabel vždy namotá bez problémů, snadno a rychle.

Součástí vysavače je kovová teleskopická trubice s variabilním příslušenstvím. To zahrnuje podlahovou hubici na pevné podlahy, parketovou hubici, která ochrání vaše parkety před poškrábáním, kartáčovou trubici na koberce a čalounění a štěrbinovou trubici na úzké prostory.

MALÝ A ŠIKOVNÝ

Objem nádoby 2,2 l plně vystačí na dlouhodobé vysávání. Nemusíte se bát, že vám dochází sáčky, nebo o náplň na vodu, vysavač vysává na sucho a velká nádoba se nemusí často čistit. HEPA filtr je navíc plně omyvatelný a snadno ho vyčistíte. Hepa filtr je perfektním pomocníkem pro dosažení čistého vzduchu. Jeho neocenitelnou vlastností je, že dokáže filtrovat i ty nejmenší prachové částice, což je vhodné zejména pro alergiky, ale také pro domácnosti s malými dětmi nebo seniory.