Podlahový vysavač ETA Canto 1481

ETA Canto 1481

3.799 - 4.890 Kč
9.6

Vysávání hladkých ploch

10.0/10

Vysávání koberců

10.0/10

Manipulace

9.0/10

Poruchovost

9.0/10

Životnost po záruce

10.0/10

PROČ JEJ CHTÍT:

  • extrémně vysoký sací výkon 530 W
  • bohaté příslušenství
  • extrémně tichý
  • HEPA filtr
  • přívodní kabel 7m

PROTI:

  • teleskopická tyč se občas rozpojuje

ETA Canto je chytrý silák mezi našimi sáčkovými vysavači. Má extrémní sací výkon 530 W a díky efektivnímu motoru o 30 % nižší spotřebu, než běžné vysavače. Takže za 5 let vám ušetří nějakých 1 000 Kč a to ani nemluvíme o tom, že jsme ho vybavili vrtsvami odhlučnění, takže i při tom výkonu zůstal bezvadně tichý.

Už jste viděli vysavač, co vám ušetří 1 000 Kč? Dejte našemu Cantu 5 let a máte to doma. Má totiž o 30% nižší spotřebu energie než běžné vysavače.

HLAVNÍ VÝHODY:

ETRÉMNÍ SACÍ VÝKON Canto je silák mezi vysavači – má sací výkon 530 W.

ŠETŘÍ VAŠE PENÍZE Efektivní motor má o 30 % nižší spotřebu energie než běžné vysavače, za 5 let tak ušetříte zhruba 1 000 Kč.

EXTRÉMNĚ TICHÝ SPOLEČNÍK Vybavili jsme jej třemi vrtsvami ohlučnění, takže si i při extrémním sacím výkonu zachoval přijemnou tichost. Rušit vás rozhodně nebude.

BOHATÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ Kovová teleskopická trubka umožňuje pohodlné nastavení výšky pro uživatele.
Univerzální podlahová hubice umožňuje vysávání všech druhů podlah. Je přepínatelná do dvou poloh; pro vysávání koberců a po vysunutí lemujících kartáčků také pro úklid tvrdých hladkých podlah (linolea, parket, dlažby či plovoucích podlah).
Malá turbohubice s rotačním kartáčem je určena pro vysávání na čalounění. Rotační kartáč účinně posbírá vlasy i zvířecí srst.
Štěrbinová hubice je vhodná pro vysávní v úzkých těžko přístupných místech.
Polštářová hubice šetrně vysaje měkké textilní povrchy, jako je čalounění či polštáře.
Kartáček se svými jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, kde se potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin, třeba na nábytku, zdech či obrazech.

Prodloužená záruka na tento produkt je 5 let. VYJÁDŘENÍ DESIGNÉRA: „Jako základní jsme vybrali černý odstín – budí solidní dojem|a dává přístrojům pevný tvar. U modelu Dante jsme černou|doplnili barvou šampaňského, a tak vznikla seriózní barevná|kombinace, citlivě doladěná tmavě šedým potiskem.“

Napsat komentář