Podlahový vysavač ETA 7489 Belo

Eta 7489 Belo

5.999 - 6.291 Kč
10

Vysávání hladkých ploch

10.0/10

Vysávání koberců

10.0/10

Manipulace

10.0/10

Poruchovost

10.0/10

Životnost po záruce

10.0/10

PROČ JEJ CHTÍT:

  • výkon 450 W
  • úsporný příkon 1600 W
  • filtr HEPA H13 - vhodný pro alergiky
  • infračervené ovládání vysavače na rukojeti

PROTI:

  • nic

Potřebujete vysavač s extra silným výkonem? Nebo, chcete vysávat a mít doma stylového pomocníka s bohatým příslušenstvím a nějakou tou vychytávkou navíc? ETA ve svém portfoliu produktů z kategorie vysavačů nabízí jedinečného pomocníka opravdu pro každého.

Podlahový vysavač ETA Belo s úsporným ECO motorem má vynikající sací výkon 450 W při nízkém příkonu 1600 W. Díky tomu je jeho provoz účinnější, šetří energii, a přesto vysaje i ty nejmenší částečky z koberců, což se uplatní např. při uklízení chlupů ze zvířat.

Sběr nečistot spolehlivě zadrží uvnitř HEPA filtr č. 13 a prachový sáček Unibag, který je revolučním převratem ve vysávání. Unibag je vhodný do všech běžných vysavačů nejen značky ETA, ale i ostatních běžně prodávaných značek na trhu. Jeho hlavním benefitem je univerzální využití, dále jednoduchá manipulace, příznivá cena a kvalitní materiál, který pohltí téměř 100% nečistot. Díky tomu je vhodný i pro alergiky. Při plnosti sáčku vás upozorní signalizace.

Elektronická regulace výkonu a dálkové infračervené ovládání vysavače na rukojeti vám zajistí vždy hladký a plynulý provoz a ušetří vám to časté nepohodlné ohýbání k vysavači.

Vysavač ETA Belo nabízí bohaté příslušenství:
Kovová teleskopická trubka umožňuje pohodlné nastavení výšky pro uživatele.
Speciální podlahová hubice Diestro umožňuje vysávání všech druhů podlah. Její speciální konstrukce umožňuje natáčení o 180° a tudíž se dostane i na těžko dostupná místa. Je přepínatelná do dvou poloh; pro vysávání koberců a po vysunutí lemujících kartáčků také pro úklid tvrdých hladkých podlah (linolea, parket, dlažby či plovoucích podlah).
Turbohubice Nero s vlastním designem značky ETA disponuje rotačním kartáčem a odnímatelnou spodní částí pro snadné čistění kartáče. Je ideální pro vysávání na kobercích. Účinně posbírá vlasy i zvířecí srst.
Účinná rotační parketová hubice je vyvinuta speciálně pro vysávání parket a dalších tvrdých podlah. Rotace kartáče zajišťuje vyšší účinnost vysávání a jeho štětiny jsou šetrné a při vysávání eliminují riziko poškrábání podlahy.
Štěrbinová hubice je vhodná pro vysávání v úzkých těžko přístupných místech.
Polštářová hubice šetrně vysaje měkké textilní povrchy, jako je čalounění či polštáře.
Kartáček se svými jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, kde se potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin, třeba na nábytku, zdech či obrazech.
Variabilní příslušenství Premium Clean se širokou škálou hubic a multihubic je určeno pro nejrůznější povrchy. V nabídce Premium Clean naleznete hubice k vyčištění těžko dostupných míst např. stěn, pohovek, úzkých štěrbin radiátorů, prachu v knihách, počítačových klávesnic a stropů.

Belo, jako velmi praktický vysavač, oceníte v domácnosti s malými dětmi, protože jeho další předností je tichý chod. Eco motor dodržuje veškeré zásady ekologického vysávání a celková konstrukce s měkčenými pojezdovými kolečky zaručí skvělou manipulaci bez známky námahy.

Prodloužená záruka na vysavač ETA Belo je 5 let.

Napsat komentář